Interaktívne vystúpenia

Ponúkame vám interaktívne vystúpenia so psami, sú vhodné pre rôzne akcie, školy, škôlky, rodinné/firemné akcie, obecné dni, kultúrne či športové. Program časovo a obsahovo prispôsobíme požiadavkám klienta, a publiku, pre ktoré bude vystúpenie robené.
Máme za sebou už nespočetne vystúpení a spokojných klientov (materské školy, školy, obce, liečebné zariadenia, domovy seniorov, rodinné oslavy).
Naše vystúpenia sú iné, na aké ste zvyknutí, moje psíky vedia množstvo najrôznejších trikov, ktoré s radosťou predvedú publiku , program je komentovaný, robíme ukážky naprieč rôznych športov, ktoré moje psíky vedia. Do programu je aktívne zapájané aj publikum, deti ale aj dospelí pracujú s mojimi psíkmi a užívajú si tak vystúpenie ešte viac ako keby len sedia či stoja v diaľke a môžu sa len pozerať.

Zaži spolu s nami interaktívne vystúpenia plné trikov a zábavy.

korzo-v-znameni-zvierat-97
korzo-v-znameni-zvierat-92
image00028
image00023
image00021
image00029
korzo-v-znameni-zvierat-93
Načítaj ďalšie

End of Content.

Vitajte v sekcii nášich videí

V našich videách môžete vidieť, ako sme spolu tvorili náš tím a trénovali sme poslušnosť, zručnosti a triky. Sme hrdí na naše psie talenty a radi ich ukážeme vo videách, ktoré sú plné radosti, vzájomnej dôvery a nášho spoločného úsilia dosiahnuť ciele. V našich videách sa budete môcť inšpirovať a získať nové nápady na tréning so svojimi psíkmi. Vychutnajte si naše videá a nechajte sa uniesť kouzelným svetom psích šikovností!