Vzdelávanie a semináre

V našej ponuke máme aj vzdelávacie semináre pre majiteľov psov, ktorí chcú zlepšiť svoje vedomosti o výchove a trénovaní svojho psa. Naše semináre sú interaktívne a zamerané na praktické zručnosti, aby ste mohli vidieť, ako sa dajú tieto zručnosti aplikovať na vašom psíkovi. Témy našich seminárov sa líšia od základov poslušnosti až po pokročilé tréningové techniky.

Všetky naše semináre sú vedené skúsenými trénermi a odborníkmi na výcvik psov. Vďaka ich znalostiam a skúsenostiam vám poskytnú užitočné tipy a rady, ako správne trénovať a vychovávať svojho psíka. Naše semináre sú vhodné pre všetkých majiteľov psov, bez ohľadu na plemeno alebo úroveň skúseností.

Prihláste sa na naše semináre a získajte nové zručnosti a vedomosti, ktoré vám pomôžu dosiahnuť lepší vzťah so svojím psom a vychovať ho na skvelého spoločníka.

V našej galérii fotiek z vzdelávacích seminárov nájdete množstvo zaujímavých momentov a skúseností.

image00007
image00021
image00023
image00028
image00029
korzo-v-znameni-zvierat-97
korzo-v-znameni-zvierat-97 (1)
Načítať ďalšie

End of Content.