Ponúkame

Naša ponuka služieb je zameraná na výcvik a tréning psov rôznych plemien a veku. Ponúkame individualizovaný prístup a prispôsobujeme sa potrebám každého psa a jeho majiteľa. Okrem tréningu základnej poslušnosti, ponúkame aj špecializované tréningové programy ako asistenčný tréning, agility a poslušnosť pre súťaže.

Pri individualnom výcviku pre psov sa venujeme každému psovi osobitne a prispôsobujeme sa jeho potrebám, charakteru a schopnostiam.

Skupinový výcvik pre psov je skvelou možnosťou pre socializáciu psov a tréning v kontrolovanom prostredí.

V našej ponuke máme aj online výcvik pre psov, ktorý je prispôsobený potrebám majiteľov a psov, ktorí sú obmedzení v čase alebo vzdialenosti.

Naše služby

Cieľom základnej poslušnosti je naučiť psa základné povely, ako napríklad sadni , ľahni, privolanie, ale aj chôdza pri nohe a odloženie na mieste.

Socializácia psa je proces, ktorý mu umožňuje naučiť sa správne sa chovať v spoločnosti ľudí aj psov. Je dôležitá pre vytvorenie dobrých sociálnych návykov, zlepšenie komunikácie a znižovanie rizika agresívneho správania.

Na handling tréningoch Vás naučíme, ako správne predviesť psa vo výstavnom kruhu. Ukážeme Vám ako jednoducho naučiť psíka ukázať zuby, pomôžeme so správnou manipuláciou a socializáciou, aby ste zvládli každú výstavu bez stresu a úspešne.

Učenie trikov je skvelým spôsobom, ako zlepšiť vzťah medzi psom a majiteľom. Okrem toho posilňuje psiu sebadôveru a schopnosť učiť sa. V našej psie škole ponúkame tréning trikov pre psov všetkých vekových kategórií.

Čuchanie je pre psa najprirodzenejšia vlastnosť, v noseworku sa psík učí vyhľadávať konkrétny pach, v našej škole vás budem učiť vyhľadávať pach 100 % prírodnej silice. Tento šport posilňuje sebavedomie psíkov a skvele ich vie unaviť.

Vynikajúca aktivita pre každého psíka, pri hoopers psík neskáče a teda si nenamáha kĺby, môžu ho robiť mladé psíky ale aj psí seniori, je vhodné naozaj pre každého .

Odstránenie nežiadúceho správania u psov, ako je agresia, úzkosť, neprimerané štekanie alebo hyperaktivita.

Canisterapia je forma terapie, ktorá využíva interakciu medzi človekom a psom na zlepšenie fyzickej a emocionálnej pohody pacientov. Je to vynikajúci spôsob, ako zmierniť stres, zlepšiť náladu a motivovať pacientov k rôznym aktivitám.

Ponúkame aj výcvik u Vás doma. Nové návyky priamo v jeho prirodzenom prostredí.

Lokiho psia škola

Pre spokojného psa a šťastného majiteľa - sme tu pre vás.

0 %
Vaša Spokojnosť
0
hrdých partnerov
150 +
Šťastných psov
0 +
Súťaži

Vstúpte do nášho sveta psích dobrodružstiev!

You have been successfully Subscribed! Ops! Something went wrong, please try again.